A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад "Березанський професіний аграрний ліцей"

Настанова вступникам

ЛИСТ ВСТУПНИКАМ

Спливе небагато часу, і ви закінчите навчання в школі. Сьогодні ще стоїте на роздоріжжі доленосного вибору.

            У статті 53 Основного Закону – Конституції України сказано: «Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов’язковою».

            Які є шляхи здобуття повної загальної середньої освіти?

            Звісно, можна продовжити навчання і у середній школі, у професійно-технічному навчальному закладі, у середньому навчальному спеціальному закладі (технікумі, коледжі).

            Отже, давайте поміркуємо над правильністю вибору професії, порадимось з батьками, друзями.

            За народною оцінкою праця є першоосновою життя суспільства, головний засіб створення матеріальної і духовної культури. І вибір професії вплине на все наступне ваше життя. Тому не слід покладатися на випадковість (кілька друзів десь поїдуть навчатися, то і я з ними), квапитися теж недоречно.

            Не розглядати професії як «грошовиті» або з точки зору їхньої практичної користі, тому що це спонукає волю до холодного розрахунку, провокує на негарні наміри і вчинки, спричиняє: егоїзм, цинізм, втрату сумління, відповідальності тощо.

Задоволення і радість приносить праця за покликанням. Правильно обрати професію, проявляти і розвивати свої таланти – для цього потрібно докласти всіх зусиль, визначитися зі своїми намірами. Судилося стати крилатими словам: «Ніщо так не звеличує людину, як праця».

            Тож якщо ви хочете опанувати славну професію хлібороба, стати неперевершеними знавцями сільськогосподарської техніки, вмілими водіями, досвідченими кваліфікованими електромонтерами, здібними кухарями і офіціантами, вправними і обізнаними продавцями, комунікабельними і діловими операторами комп’ютерного набору і секретарями керівників – обирайте старт до успішного життя у Державному навчальному закладі «Березанський професійний аграрний ліцей»!

            Сьогодні – епоха науки та інформації, які гарантують конкурентноспроможність у глобалізованому світі, а інтелектуальна й духовна могутність нашої нації визначатиме її роль та місце у міжнародній спільноті.

            Наш навчальний заклад прагне забезпечувати належну якість загальноосвітньої та професійної підготовки учнівської молоді.

            Впевнено йдіть до поставленої мети, зростайте духовно! Саме від вас, молоде покоління, збагачене знаннями і надбаннями національної і світової культур, залежатиме майбутнє України!

            Запрошуємо і чекаємо вас на навчання до нашого ліцею!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування