A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад "Березанський професіний аграрний ліцей"

Навчально-виробнича робота

Навчально-виробнича робота

Нові вимоги до кваліфікації робітників висуває сьогодні інтегрування України в єдиний Європейський простір. Тому для забезпечення реалізації цієї стратегічної мети в сучасних умовах перед  ашим навчальним закладом стоїть завдання сформувати освіченого, конкурентноспроможного, мобільного на ринку праці працівника, який буде готовий йти на економічний ризик, але з почуттям особистої відповідальності. І це - зумовлює потребу вдосконалювати підготовку майбутніх кваліфікованих кадрів. 

Є очевидним: майбутнє залежить не тільки від того, чи зможе людина адаптуватися, жити в нових умовах, а й від того, чи стане вона суб’єктом
і творцем свого життя, суспільства.
 

Навчально-виробничий процес 

Основою підготовки кваліфікованих робітників є навчально-виробничий процес, спрямований на формування в учнів основ професійної майстерності в області визначеної професії, закріплення отриманих учнями первинних навичок та професійних умінь, самостійного виконання робіт, оволодіння сучасною технікою, механізмами, інструментами, технологією, опанування передовими формами організації праці. Основи професійної майстерності формуються поступово протягом усього періоду навчання в ліцеї. Процес виробничого навчання відбувається на основі тісної взаємодії теорії і практики. 
Навчання проводиться на базі 9 класів за професіями:

- Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Водій автотранспортних засобів (категорія «С»).

- Кухар. Продавець продовольчих товарів.

Навчання проводиться на базі 11 класів за професіями: 

- Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Водій автотранспортних засобів (категорія «С»).

 - Секретар керівника (організації, підприємства, установи). Оператор комп’ютерного набору.

- Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії «А», «В», «С»). Слюсар з ремонту  сільськогосподарських машин і устаткування. Водій автотранспортних засобів (категорія «С»). 

Ліцей здійснює підготовку водіїв автотранспортних засобів категорії «С» (4 місяці), категорії «В» (3 місяці) та операторів комп’ютерного набору (5 місяців) за вечірньою формою навчання.

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування