A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад "Березанський професіний аграрний ліцей"

Новини

Дата: від до Скинути

Дистанційне навчання

До уваги здобувачів освіти, педагогів, батьків! Соціальним педагогом ліцею створено у Вайбері спільноту "Психологічна служба ліцею", для дистанційної роботи зі здобувачами освіти у період з 15.10.20 р по 28.10.20 р. (і не тільки) . Головна мета роботи у спільноті: соціальний супровід дітей, під час дистанційного навчання, профілактика неправомірних явищ серед ліцеїстів, а також консультації, діагностика. Спілкуймося дистанційно!

10:51 20.10.2020

Дари природи

   Які ж тільки слова можна дібрати до осінньої пори, щоб передати її дивовижну красу! Золотава, срібнозлата, бурштинова, вітряна, ошатна, квітуча, дощова, тепла, тиха, туманна…     І коли здобувачі освіти ДНЗ «Березанський професійний аграрний ліцей» та їхні наставники розмірковували над тим, як, справді, долучити до виставки «Дари природи», яка проходила у закладі 30 вересня 2020 року, підготувати щось неймовірно фантастичне, дивовижне, особливе…     Ця виставка була приурочена особливій та знаменній даті – 80-річчю професійно-технічної освіти України. Було вирішено створити спільну композицію, в якій передати велич і красу людської праці, витвори працьовитих рук. Це вдалося!

10:51 30.09.2020

Інформація про військову службу

    На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації  та листа департаменту освіти і науки Київської ОДА від 20.07.2020 р. № 12-01-18/2325 щодо вжиття заходів, пов’язаних з проведенням чергового призову громадян України на строкову військову службу у травні – липня 2020 року, державний навчальний заклад «Березанський професійний аграрний ліцей» інформує: Указом Президента України від 23.03.2020 року № 103 «Про внесення змін до Указу Президента України від 16.01.2020 року № 13» перенесено строки проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу з квітня – червня на травень - липень 2020 року.     У результаті склалася ситуація, коли громадяни України, які закінчують у червні – липні 2020 року заклади освіти, підлягають призову на строкову військову службу, що може призвести до порушення конституційних прав громадян України на здобуття наступного ступеня освіти.    З метою організованого проведення призову громадян України на строкову військову службу та забезпечення їх конституційних прав на здобуття освіти відповідно пункту 5 «Обласним, Київській міській держадміністраціям забезпечити здійснення заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням призову громадян України на строкову військову службу у травні – липні 2020 року. Призов громадян України віком 18-19 років проводити за їх бажанням (за письмовою заявою).» розпорядження Кабінет Міністрів України від 26.02.2020 року № 179 р.

09:21 27.07.2020

Вебінар для психологічної служби ПТО на тему: «Особливості дистанційної роботи психологічної служби в умовах карантину"

   17.04.2020 року о 10.00 год відбулася чергова онлайн-зустріч фахівців практичної психології і соціальної роботи, заступників директорів з навчально-виховної роботи, в умовах вебінару, який був присвячений дистанційному навчанню під час карантину. Зустріч організувала і провела методист НМК ПТО у Київській області Вікторія Миколаївна Юрченко.    У вебінарі взяла участь соціальний педагог ДНЗ «Березанський ПАЛ» Наталія Баліцька, яка поділилась своїм досвідом роботи і провела кілька тренінгових вправ з колегами. Цікава, інформативна і позитивна була ця зустріч! Учасники ділились набутим досвідом дистанційної роботи з учнями, педагогами, батьками, громадськістю, під час самоізоляції. Кожен приділив увагу практичній частині (технологіям роботи).     Вікторія Миколаївна окремо приділила увагу питанню проблем і труднощів, які виникають при онлайн-спілкуванні, в умовах дистанційного навчання, а також можливостей, які можна використовувати у роботі зі здобувачами освіти, батьками, педагогами. Також мова йшла про нормативи, які регламентують роботу освітян з дітьми, в умовах самоізоляції.        Цікавою і надихаючою була та частина зустрічі, в якій її учасники розповідали про свої захоплення і хобі, та демонстрували вироби, створені власноруч! Скільки в нашій країні є людей, які вміють власними руками створювати справжні шедеври!!! В цей момент люди розкриваються абсолютно з іншого боку. А враховуючи соціальну ізоляцію, в якій опинилися українці, хоббі являється важливою частиною життя. Адже заняття улюбленою справою допомагають саморозвиватися, боротися зі стресом та негативними емоціями, які волею-неволею скопичуються, в умовах постійного перебування вдома, дефіциту «живого» спілкування, дефіциту особистого простору.       До нових зустрічей!

12:28 18.04.2020

Аутизм

"Діти дощу" - хто вони? Що треба знати про аутизм?

10:13 02.04.2020

Вебінар на тему: «Особливості дистанційної роботи психологічної служби в умовах карантину»

25.03.2020 року відбувся вебінар на тему: «Особливості дистанційної роботи психологічної служби в умовах карантину», який організувала і провела методист НМК ПТО у Київській області Вікторія Миколаївна Юрченко. У вебінарі прийняла участь соціальний педагог психологічної служби ДНЗ «Березанський ПАЛ» Наталія Баліцька, яка поділилась власним (невеликим) досвідом, у такій незвичній для всіх формі роботи. Також у вебінарі приймали участь 21 фахівець психологічної служби Київської області. Відбувся обмін інформацією. Було пізнавально і цікаво! Враження по завершенню конференції були позитивними! 

10:44 26.03.2020

Поради соціального педагога  Баліцької Наталії Вячеславівни  психологічної служби  ДНЗ «Березанський професійний аграрний ліцей»  в умовах посиленого режиму карантину

Шановні колеги, любі учні та їх батьки! Сьогодні наш мозок налаштований на паніку та страх, через пандемію коронавіру-су. З`являється відчуття нестримної тривоги, яка підживлюється страхом. Давайте спробуємо зрозуміти, чи можемо ми вплинути на цю ситуацію? Очевидно, що ні. А чи можемо ми знизити рівень страху та вгамувати паніку? Мені здається, що це в наших силах. Які методи можна обрати, щоб не впадати в паніку?

10:48 23.03.2020

Поради соціального педагога  психологічної служби  ДНЗ «Березанський професійний аграрний ліцей»  Баліцької Наталії Вячеславівни

Продовжуючи тему карантину.. Ліцеїсти, у вас сьогодні є багато власного (вільного) часу, який ви проводите поза навчальним закладом (із зрозумілих причин). Впевнена, що під час карантину ви зустрічаєтеся з друзями, об`єднуєтеся у компанії, для спілкування один з одним. Дозволю собі нагадати вам про елементарні правила достойної поведінки, в той час коли ви не в полі зору дорослих людей. Вік у вас такий, що довго пояснювати якісь речі не потрібно, ви схоплюєте все на "льоту". Але також вашому віковому періоду притаманні: бажання до драйву, гострих відчуттів, спроби чогось невідомого..  Про що я? Я про алкогольні та наркотичні речовини. Впевнена, ви багато (і навіть більше!) знаєте про негативний бік цих речей. Та, все ж таки, хочу застерегти вас від можливих необдуманих кроків. При бажанні скоїти щось неправомірне, зупиніться хоча би на 10 хвилин і згадайте все, що ви знаєте про наслідки вживання дітьми алкогольних та наркотичних речовин. Хоча би на 10 хвилин.. Подумайте про своїх батьків або інших значимих людей у вашому житті! Чому вони вас вчили? Гадаю, всьому тому, що не може зашкодити вашому життю. Хлопці та дівчата! Маю велике бажання гордитися вами! Хочу, щоб ви були здоровими і не витрачали свій дорогоцінний час на нікчемні речі! Юність так швидко минає! Насолоджуйтесь нею! Не марнуйте її на те, про що потім, можливо, будете жалкувати! Не губіть своє життя своїми ж руками.  Будьте благословенні!!!                                 

10:46 19.03.2020

Поради соціального педагога психологічної служби ДНЗ «Березанський професійний аграрний ліцей»  Баліцької Наталії Вячеславівни

Ліцеїсти! Карантин - явище тимчасове. В цей час дуже важливо дотримуватись правил особистої безпеки! А також важливо розуміти, що карантин - це не канікули. Він не являється підставою для того, щоб відмовлятися від навчання, власного розвитку та росту. Для вас педагогічні працівники ДНЗ «Березанський професійний аграрний ліцей» здійснюють усі необхідні заходи, щоб не зупиняти навчальний процес. Вже сьогодні ви має-те можливість отримувати рекомендації педагогів щодо навчальних занять дистанційно. І вже сьогодні у вас є унікальна можливість працювати самостійно! За результатами роботи ви зможете запитати у себе, чого я прагнув/ла і що отримав/ла.  Самостійне навчання - це інвестиція у власне майбутнє. А заодно і перевірете, як ви вмієте це робити. Бажаю удачі!!!

10:41 18.03.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування