A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад "Березанський професіний аграрний ліцей"

Аутизм

Дата: 02.04.2020 10:13
Кількість переглядів: 121

"Діти дощу" - хто вони?
Що треба знати про аутизм?

     2 квітня Всесвітній день поширення інформації про аутизм. В цей день в багатьох містах світу відбуваються флешмоби, на підтримку дітей з аутизмом. Проте, щоб підтримати таких дітей, достатньо одягнути стрічку блакитного кольору на знак підтримки. Цей колір обрано не випадково, адже саме серед хлопчиків випадки аутизму та аутичних розладів стаються в п`ять разів частіше за дівчаток.
      Аутизм - це розлад розвитку нервової системи, що утруднює комунікацію. Останні дослідження усе частіше, окрім генетичних причин, відносять аутизм до розладів, пов’язаних також із забрудненням довкілля, їжі та питної води. В Україні офіційно зареєстровано понад 4 тисячі людей із аутизмом, але представники громадських організацій, які опікуються цією проблемою, кажуть, що насправді таких людей набагато більше.
     Людям із цим розладом дуже важко комунікувати зі світом і спілкуватися з іншими людьми. Перші ознаки аутизму, зазвичай, проявляються у дітей до 3-х років і якщо батьки і лікарі їх вчасно помітять, то такій людині можна допомогти втримати зв’язок зі світом. До того ж, інтелект аутистів не завжди понижений, дуже часто такі люди проявляють хороші, а подекуди і виняткові здібності у певних сферах.
     Аутизм - це не хвороба, а стан, з яким дитина з`являється на світ. Він не лікується, але коригується, тож людину з аутизмом можна адаптувати до соціуму. 
     Люди з аутизмом зазвичай мають високий рівень логічного мислення і чудово проявляють себе в роботі, що вимагає особливої пильності і уваги до деталей. 
     Аутизм - це загадка, овіяна міфами. 
     Попри прогрес, ми все ще не знаємо причини виникнення цього стану. Але світ наблизився до дуже важливого розуміння: ці люди просто інші.

                                               


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування