A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад "Березанський професіний аграрний ліцей"

Поради соціального педагога  психологічної служби  ДНЗ «Березанський професійний аграрний ліцей»  Баліцької Наталії Вячеславівни

Дата: 19.03.2020 10:46
Кількість переглядів: 73

Продовжуючи тему карантину..
Ліцеїсти, у вас сьогодні є багато власного (вільного) часу, який ви проводите поза навчальним закладом (із зрозумілих причин). Впевнена, що під час карантину ви зустрічаєтеся з друзями, об`єднуєтеся у компанії, для спілкування один з одним.
Дозволю собі нагадати вам про елементарні правила достойної поведінки, в той час коли ви не в полі зору дорослих людей. Вік у вас такий, що довго пояснювати якісь речі не потрібно, ви схоплюєте все на "льоту". Але також вашому віковому періоду притаманні: бажання до драйву, гострих відчуттів, спроби чогось невідомого.. 
Про що я? Я про алкогольні та наркотичні речовини. Впевнена, ви багато (і навіть більше!) знаєте про негативний бік цих речей. Та, все ж таки, хочу застерегти вас від можливих необдуманих кроків. При бажанні скоїти щось неправомірне, зупиніться хоча би на 10 хвилин і згадайте все, що ви знаєте про наслідки вживання дітьми алкогольних та наркотичних речовин. Хоча би на 10 хвилин.. Подумайте про своїх батьків або інших значимих людей у вашому житті! Чому вони вас вчили? Гадаю, всьому тому, що не може зашкодити вашому життю.
Хлопці та дівчата! Маю велике бажання гордитися вами! Хочу, щоб ви були здоровими і не витрачали свій дорогоцінний час на нікчемні речі! Юність так швидко минає! Насолоджуйтесь нею! Не марнуйте її на те, про що потім, можливо, будете жалкувати! Не губіть своє життя своїми ж руками. 
Будьте благословенні!!!

                                


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування