A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад "Березанський професіний аграрний ліцей"

Вебінар для психологічної служби ПТО на тему: «Особливості дистанційної роботи психологічної служби в умовах карантину"

Дата: 18.04.2020 12:28
Кількість переглядів: 218

   17.04.2020 року о 10.00 год відбулася чергова онлайн-зустріч фахівців практичної психології і соціальної роботи, заступників директорів з навчально-виховної роботи, в умовах вебінару, який був присвячений дистанційному навчанню під час карантину. Зустріч організувала і провела методист НМК ПТО у Київській області Вікторія Миколаївна Юрченко.
   У вебінарі взяла участь соціальний педагог ДНЗ «Березанський ПАЛ» Наталія Баліцька, яка поділилась своїм досвідом роботи і провела кілька тренінгових вправ з колегами. Цікава, інформативна і позитивна була ця зустріч! Учасники ділились набутим досвідом дистанційної роботи з учнями, педагогами, батьками, громадськістю, під час самоізоляції. Кожен приділив увагу практичній частині (технологіям роботи). 
   Вікторія Миколаївна окремо приділила увагу питанню проблем і труднощів, які виникають при онлайн-спілкуванні, в умовах дистанційного навчання, а також можливостей, які можна використовувати у роботі зі здобувачами освіти, батьками, педагогами. Також мова йшла про нормативи, які регламентують роботу освітян з дітьми, в умовах самоізоляції. 
      Цікавою і надихаючою була та частина зустрічі, в якій її учасники розповідали про свої захоплення і хобі, та демонстрували вироби, створені власноруч! Скільки в нашій країні є людей, які вміють власними руками створювати справжні шедеври!!! В цей момент люди розкриваються абсолютно з іншого боку. А враховуючи соціальну ізоляцію, в якій опинилися українці, хоббі являється важливою частиною життя. Адже заняття улюбленою справою допомагають саморозвиватися, боротися зі стресом та негативними емоціями, які волею-неволею скопичуються, в умовах постійного перебування вдома, дефіциту «живого» спілкування, дефіциту особистого простору.
      До нових зустрічей!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування