A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад "Березанський професіний аграрний ліцей"

Інтелектуальну кав’ярню

Дата: 11.05.2019 12:49
Кількість переглядів: 153

11 травня 2019 року у ДНЗ «Березанський професійний аграрний ліцей», у рамках Тижня безпеки дорожнього руху, підсумків проведеної роботи, було організовано і проведено для педагогічних працівників «Інтелектуальну кав’ярню».


Зі вступним словом до присутніх звернулася викладач спецдисциплін Валентина Осадча, яка ознайомила працівників ліцею з ситуацією в Україні щодо безпеки дорожнього руху. Наголосила на тому, що наша країна з 2018 року долучилася до 232 країн у плані поліпшення безпеки дорожнього руху.
Наступним етапом «Інтелектуальної кав’ярні» було запропоновано педагогам виконати цікаві інтегровані вправи, які розробила викладач Валентина Осадча.


У досить цікавій гумористичній формі викладач англійської мови Наталія Джафарова ознайомила педагогів з окремими формами слів на англійській мові, які можуть служити своєрідним попередженням, вимогою тощо у разі подорожей педагогів за кордон на власному транспорті. Зокрема, Look out («Не дивіться» або: «Будьте обережні»), Fine (штрафна санкція), Fare (сплатити за проїзд), Speeding fine (штраф - за перевищення швидкості) і т. д.

 

Викладач історії Людмила Мелещенко підготувала і провела «юридичний практикум», у ході якого викладачі і майстри виробничого навчання не лише отримали цікаву інформацію, а й розв’язували проблемні задачі і ситуації. Цей захід надав можливість педагогічним працівникам поліпшити свої знання щодо правил дорожнього руху, вимог до учасників дорожнього руху і, безперечно, залишив приємні спогади та враження.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування