A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад "Березанський професіний аграрний ліцей"

Рік дитини

Дата: 18.03.2019 14:34
Кількість переглядів: 139

З ініціативи Київської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти і науки КОДА 15 лютого 2019 року було підписано Хартію щодо захисту прав дитини і подальшого розвитку системи освіти Київщини, яка визначає стратегічні напрями модернізації освіти регіону, створення нових моделей співпраці в контексті впровадженні реформи «Нова українська школа». В результаті було прийнято рішення оголосити 2019 рік «Роком дитини».


Працюючи в напрямку реформи інклюзивної освіти, психологічна служба ДНЗ "Березанський професійний аграрний ліцей": соціальний педагог Наталія Баліцька та практичний психолог Люда Шулак, провели тренінгове заняття «Формування психологічної готовності учасників освітнього процесу до взаємодії з дитиною з особливими освітніми потребами», яке було спрямоване на подолання упередженого ставлення до дітей з особливими освітніми потребами, уникнення стереотипів, стигматизації; спрямовувати на формування толерантного ставлення: вміння бачити й цінувати відмінності, слухати та враховувати різні погляди, поважати думку інших.


«Освіта визначає ступінь розвитку держав, інклюзивна ж освіта – ступінь розвитку суспільства, в якому ми живемо. А це – рівень підтримки один одного, рівень гуманності і толерантності у ставленні до «не таких, як ти сам».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування