A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад "Березанський професіний аграрний ліцей"

Форум з безпеки на транспорті

Дата: 07.05.2019 16:27
Кількість переглядів: 148

07 травня 2019 року працівники ДНЗ «Березанський професійний аграрний ліцей»: Валентина Осадча, викладач спецдисциплін; Валерій Шевченко, майстер виробничого навчання, відвідали Форум з безпеки на транспорті, який проводився у рамках 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху ООН(м. Київ, вул. Михайлівська, 1/3).
На ньому обговорювалися питання стану аварійності на дорогах України, заходів запобігання дорожньо-транспортного травматизму, сучасного надання медичної допомоги постраждалим при ДТП, проведення загальнонаціональних просвітницьких компаній з підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні, проектів Світового банку у сфері безпеки дорожнього руху, світового досвіду Mobileje тощо.


Разом з тим, всі учасники Форуму направили Звернення до обраного Президента України Зеленського В. О. з рекомендаціями стосовно представлення національного лідерства з питань безпеки дорожнього руху, створення у складі апарату РН БО Служби з питань забезпечення безпеки дорожнього руху, напрацювання Державної цільової програми «Безпечна країна» з урахуванням принципу: «Життя українця – понад усе!»
Валентина Осадча і Валерій Шевченко отримали Сертифікати учасників національного Форуму з безпеки на транспорті. Обмінялися думками з приводу проведеного зібрання зі своїми колегами.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування