A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад "Березанський професіний аграрний ліцей"

Національний урок: «Безпека на дорозі - безпека життя»

Дата: 06.05.2019 16:30
Кількість переглядів: 671

06 травня 2019 року в рамках 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху у ДНЗ «Березанський професійний аграрний ліцей» проводився єдиний національний урок: «Безпека на дорозі - безпека життя». Визначальною метою цього заходу було донесення до свідомості кожного здобувача освіти глобальної проблеми безпеки дорожнього руху, наголошення на нашому прагненні вирішити її, визнання важливості залучення кожного до розробки і здійснення політики у сфері дорожнього руху; робити все можливе для забезпечення безпеки на дорогах країни. 


Завдяки упровадженню інтерактивних технологій на уроці, викладачеві спецдисциплін Валентині Осадчій вдалося зробити заняття цікавим, ефективним, різноманітним і демократичним. Була надана інформація щодо кричущої ситуації з безпекою дорожнього руху в більшості країн і, зокрема, в Україні:рівень смертності та травматизму внаслідок ДТП є одним із найвищих в Європі. Наголошувалося на тому, що сучасний стан травматизму на наших українських дорогах визначає важливу соціальну проблему, коли йде мова про зменшення середньої тривалості життя людей, статистики загальної смертності.
Викладач спонукала здобувачів освіти замислитися над моделлю безпечного дорожнього середовища, роллю культури поведінки на дорогах, на здобутті відповідних знань, які допоможуть убезпечити кожному життя. 


На уроці виконувалися інтерактивні вправи, які включали також і інтерактивні бесіди про небезпечні та ризиковані ситуації на дорозі, уникнення небезпечних ситуацій на шляхах. Презентувалася модель безпечного дорожнього середовища «Трикутник безпеки». 
Третьокурсники виявили свою обізнаність факторів ризику, розуміння відповідальності учасників дорожнього руху у ході проведення групової роботи «Трикутник безпеки». Методом «мозкового штурму», перебуваючи в образах учасників дорожнього руху, відповідали на запитання педагога.


Окрім того, на занятті було проголошено: повинен бути запроваджений постійний контроль і перевірка виконання учасниками дорожнього руху основних елементів безпеки : використання ременів безпеки, системи безпеки для дітей, використання шоломів, заборона використання мобільних телефонів водіями під час керування транспортним засобом тощо.
Логічним завершенням єдиного національного уроку стали слова: «Збереження здоров’я та потенціалу нації, підвищення рівня правової свідомості і відповідальності учасників дорожнього руху залежить від кожного з нас».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування