A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад "Березанський професіний аграрний ліцей"

Практичне навчання проходило під гаслом : «ЖИТТЯ НА ДОРОЗІ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ТЕБЕ!»

Дата: 06.05.2019 16:30
Кількість переглядів: 142

У перший день Тижня безпеки дорожнього руху, 06 травня 2019 року, 
для здобувачів освіти ДНЗ «Березанський професійний аграрний ліцей» було організовано і проведено медичним працівником Анастасією Пейдою практичне навчання, яке проходило під гаслом : «ЖИТТЯ НА ДОРОЗІ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ТЕБЕ!


Вона ознайомила учасників заходу з механізмами травм пішохода внаслідок наїзду автомобілем, алгоритмами серцево – легеневої реанімації. За участю учнівської молоді було продемонстровано:етапи відновлення прохідності дихальних шляхів, «евакуацію» постраждалого з автомобіля, надавлювання на грудну клітку, зупинку кровотечі за допомогою джгута типу САТ, надання стабільного положення постраждалому. У ході навчання акцентувалася увага на важливості окремих пам’яток: «Два вдихи необхідно виконати швидко, приблизно за 5 сек», «За підозри на травму в шийному відділі хребта використовуйте метод висування нижньої щелепи», «Після накладання джгута обов’язково перевірте наявність кровотечі та дистальний пульс. Якщо кровотеча триває або присутній дистальний пульс, накладіть ще один джгут вище та поряд із першим. Оцініть ефективність його накладання» тощо.Останнім акордом практичного заняття прозвучали слова: «Скажи мені – і я забуду, покажи мені – і я запам’ятаю, застав мене зробити – і Я ЗРОЗУМІЮ!»
Доступно, цікаво і зрозуміло пройшло практичне навчання. Закінчився час, виділений на його проведення, але юнаки і дівчата не поспішали розходитися. Ще було чимало запитань до медичного працівника…


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування