A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад "Березанський професіний аграрний ліцей"

Конфлікт. Уміння ним управляти

Дата: 20.12.2018 16:54
Кількість переглядів: 118

Конфлікти, на жаль, є частиною нашого повсякденного життя. Конфлікти у колективах як суперечка сторін, як протиріччя в інтересах і меті, є цілком природним явищем. Багато людей практично щодня опиняється втягнутим в ту чи іншу конфліктну ситуацію. Але практично будь-який конфлікт має потенціал для свого урегулювання мирним шляхом.
20.12.2018 року у ДНЗ «Березанський ПАЛ» відбувся соціально-педагогічний практикум, з елементами тренінгу, на тему: «Конфлікт. Уміння ним управляти». Цей захід провела Баліцька Н. В., - соціальний педагог психологічної служби ліцею, для працівників навчального закладу.
Метою даного практикуму було: поновити знання працівників ліцею щодо визначення поняття «конфлікт» та розглянути його позитивні та негативні сторони. З?ясувати причини виникнення конфлікту та методи виходу з нього. Поглибити розуміння зв?язку спілкування і конфлікту, а також саморозуміння власного стилю, характерного для поведінки у конфлікті. Сформувати уявлення учасників практикуму про різні види конфліктів та задіяти кожного у різні поведінкові стратегії в конфліктних ситуаціях. Створити доброзичливе ставлення одне до одного.


Під час проходження практикуму учасники були однією командою! Вони обмінювались власними думками один з одним, обговорювали з присутніми свої життєві цінності, встановлювали правила, які можуть попереджувати конфліктні ситуації, приймали участь у тренінгових вправах, дискутували і навіть інколи сперечались (аргументовано). Для пошуку узгодження інтересів, присутнім було запропоновано подивитися відеоролік на тему: «Конфлікти та контакти». І хоч від теорії до успішної практики буде ще не одна невдала спроба, проте такі форми роботи допомагають зрозуміти основні важливі моменти у спілкуванні один з одним.


Наприкінці соціально-педагогічного практикуму кожному учаснику було запропоновано написати на постері свої побажання колективу у Новому 2019 році.
«Шановні колеги, сьогодні я була не лише в ролі ведучої, а й в ролі учасника. Цей практикум дав мені можливість отримати багато важливої та корисної інформації саме від Вас. І, маю надію, що кожен в колі нашого спілкування взяв для себе «саме ту важливу крупинку» знань та умінь, так необхідних у сьогоденні. Колеги, всім дякую!»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування