A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад "Березанський професіний аграрний ліцей"

Давайте жити, доки ми живемо!

Дата: 19.02.2020 19:28
Кількість переглядів: 59

     В рамках місячника методичної роботи19 лютого 2020 року у ДНЗ «Березанський професійний аграрний ліцей» відбувся семінар-практикум для здобувачів освіти І курсу за темою «Давайте жити,доки ми живемо»,  який провела соціальний педагогБаліцька Наталія Вячеславівна. Захід відбувся з метою профілактики (попередження) суїцидальної поведінки, суїциду серед ліцеїстів.
     Головним завданням даного заходу було спонукання здобувачів освіти до довірливих взаємовідносин між дітьми та батьками, дітьми та «значимими» дорослими. Разом з ліцеїстами були розглянуті та обговорені поняття: вікових криз, суїциду, суїцидальної поведінки, яка містить в собі і суїцидальну спробу, і суїцидальну загрозу. Більш детально зупинилися на розумінні ситуаційних факторів, які можуть бути причинами виникнення суїцидальної поведінки у підлітковому/юнацькому віці, саме в освітньому закладі. Це і булінг, і насилля та конфліктні ситуації, девіантна поведінка (вживання алкогольних та наркотичних речовин), участь у молодіжних субкультурах, які пропагандують смерть, торгівля людьми, а також стресові ситуації, невиліковні хвороби, економічні негаразди, смерть близьких тощо (діти були ознайомлені з номерами телефонів довіри).
     На прикладі відеороликів, які було запропоновано подивитися дітям, зроблено висновки щодо сенсу життя та його цінностей. 
    Наприкінці соціальний педагог наголосила: БАЖАЮ всім фізичного, психічного, психологічного здоров’я! Бажаю всім отримувати задоволення від життя! До нових зустрічей!»

                           « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування